Casa De Pedro Ferreira Hotel
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Bezienswaardigheden in de omgeving, waaronder het Calheiros-strand, liggen op minder dan 350 meter verwijderd van het comfortabele Casa De Pedro Ferreira Hotel Governador Celso Ramos.
Het pension is gelegen binnen 25 minuten te voet van Trilha Praia de Fora. Gasten kunnen het centrum van Governador Celso Ramos over 5 minuten met de auto bereiken. Het hotel bevindt zich op 2 km van het Palmas Beach en andere belangrijke bezienswaardigheden van Governador Celso Ramos.
De kamers hebben een eetgedeelte, evenals koffie- en theevoorzieningen voor uw gemak. Voor meer comfort komen de badkamers met een bidet, een apart toilet en een douche. Casa De Pedro Ferreira beschikt ook over privébadkamers met een bidet, een apart toilet en een douche.
Gasten kunnen genieten van Braziliaanse maaltijden, die in Claudir Restaurante & Lanchonete op een paar stappen verwijderd van het pand in Governador Celso Ramos worden geserveerd.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz58 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Casa De Pedro Ferreira Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Casa De Pedro Ferreira Hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Hercílio Luz van Casa De Pedro Ferreira Hotel?
Er is een 60 km afstand tussen Hercílio Luz en Casa De Pedro Ferreira Hotel. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in Casa De Pedro Ferreira Hotel?
Casa De Pedro Ferreira Hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Casa De Pedro Ferreira Hotel uitchecken?
Klanten van Casa De Pedro Ferreira Hotel moeten klaar zijn om om 11:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Governador Celso Ramos?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Governador Celso Ramos is $134. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.